УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 28.08.2024 11:35

Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України запускають онлайн платформу, розроблену для полегшення процесу подання рапортів, заяв та інших офіційних документів військовими особами.

Проєкт «Військовий асистент» реалізований на основі вже існуючого сайту «Турбота про військовослужбовця», призначеного для оптимізації документообігу в Збройних силах України.

На платформі вже доступно багато стандартизованих шаблонів документів у форматах DOC, DOCX та PDF, які включають широкий спектр вимог, від отримання відпустки до звільнення зі служби. У майбутньому планується подальше розширення та оновлення ресурсу відповідно до потреб військовослужбовців.
        Ресурс адаптовано для використання з будь-яких електронних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети, а з часом планується його подальше розширення та оновлення, згідно з потребами військовослужбовців.

Посилання на ресурс https://turbota.mil.gov.ua/

Телефон гарячої ліній Міноборони 1512

Начальник відділу з питань соціального

захисту населення Управління соціального