УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 27.09.2024 16:08

26 вересня 2024 року під головуванням начальника Управління соціального захисту населення  Кілійської міської ради Яни НИКОЛЕНКО відбулося засідання комісії із встановлення факту здійснення особою постійного догляду, у випадках передбаченим чинним законодавством України.

Комісія із встановлення факту здійснення особою постійного догляду створена на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 року № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період» (зі змінами), до складу якої увійшли: депутат Кілійської міської ради (Ольховський Р.), представники Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради (Дерменжи Т. та Борисюк Н.) та головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії ї правоохоронними органами виконавчого комітету Кілійської міської ради (Мочалова Н.).

На засіданні розглянуто заяву громадянина, який мешкає на території Кілійської міської територіальної  громади Ізмаїльського району Одеської області, щодо встановлення факту здійснення особою постійного догляду.

За результатами розгляду складений акт про встановлення здійснення особою постійного догляду.