СЬОГОДНІ, 5 ТРАВНЯ 2025 РОКУ ОГОЛОШЕНО ДНЕМ ЖАЛОБИ
Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги ГАЦ, у зв’язку зі смертю молодшого сержанта БАБКО Олександра Володимировича, 18.06.1993 р.н., на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, 05 травня 2025 року оголошено Днем жалоби.
На знак скорботи за померлим БАБКО Олександром Володимировичем, у День жалоби на всій території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій.
Органам виконавчої влади, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності рекомендовано відмінити у День жалоби проведення розважально - концертних заходів.