Виступ Президента на урочистостях із нагоди Дня Державного прапора України.

«Наш прапор – це наша гордість. Гордість, яку ми відчуваємо, коли наш прапор здіймається вгору, коли відзначаємо свої свята, коли здобуваємо свої перемоги, коли повертаємо свої землі. Наш прапор – це наша впевненість. Впевненість у тому, що він обов’язково майорітиме всюди, де має бути по праву. На всій нашій суверенній території. Непохитна віра в це – всередині кожного з нас. Наш прапор – це наша сила. Джерело волі й незламності духу для всіх воїнів, які з цим прапором  на броні та під серцем ідуть у бій, борються за кожен метр нашої землі, ідуть вперед і дійдуть до нашої перемоги. Наш прапор – це наша пам’ять. Це шана до всіх наших героїв різних часів, які захищали нашу землю та віддали свої життя за Україну й українців. Завжди будемо пам’ятати їх, наших героїв. Прошу зараз ушанувати їх хвилиною мовчання».

11:24 23.08.2023

З Днем Державного прапора!

Синьо-жовтий стяг, що проїхав 4,5 тисячі кілометрів лінії фронту від Чернігова до Одеси. Майже 2 тисячі підписів наших захисників на полотнищі прапора. Сотні зустрічей, розмов і спогадів військових і волонтерів – про Україну, про війну, про рідних, про любов. Про наш український прапор.

10:40 23.08.2023