Безбар'єрність

Як побороти депресію, апатію, смуток і синдром «відкладеного життя», знайти ресурс для відновлення і наповнитися позитивом?

Адже ми перебуваємо у стані підвищеного стресового напруження, кризових обставин. Ми не помічаємо, але вплив на наше ментальне здоров’я відбувається щодня. І ми можемо опинитись у стресовій пастці самі, а заразом втягнути в неї і тих, хто поруч.

09:34:08 04.04.2023

ТИ ЯК? Всеукраїнська програма ментального здоров'я

Знаємо, що викликів надто багато. Чим більше зовнішніх — тим більше внутрішніх, і так по колу. Щоб перемагати, нам потрібно багато ресурсів, і один з них — ментальне здоров’я. З чого почати цю турботу про себе та близьких?

09:47:27 27.03.2023

ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ПРЕЗЕНТУВАЛА "УКРАЇНСЬКУ КНИЖКОВУ ПОЛИЧКУ" ТА УКРАЇНОМОВНІ АУДІОГІДИ В АЛБАНІЇ ТА ІРЛАНДІЇ

У межах реалізації культурних проектів першої леді України Олени Зеленської було презентовано «Українську книжкову поличку» та запущено україномовні аудіоекскурсії в Албанії та Ірландії.

16:27:25 27.02.2023