Правила благоустрою міста Кілії

Дата: 13.02.2020 15:39

Шановні мешканці міста Кілії!

Останнім часом в Кілійську міську раду надходять скарги про необхідність дотримання чистоти і прийняття жорстких заходів до порушників Правил благоустрою міста Кілії. Що таке благоустрій? Перш за все це роботи, спрямовані на те, щоб жителям було зручно і комфортно в своєму місті, в своєму будинку. Кожен, хто бував в іншому місті, за кордоном говорять: «Як там красиво». А що заважає нам тримати місто в чистоті і порядку?
     Виконкомом Кілійської міської ради поставлені конкретні завдання підрозділу КП «Світло» щодо профілактичної та практичної роботи з недбайливими власниками і порушниками санітарного стану міста. Ще 11.02.2011 р рішенням сесії міської ради було затверджено нормативно-правовий акт - «Правила благоустрою міста Кілії».
       Для забезпечення чистоти керівники підприємств, підприємці - власники торгових точок, всі жителі міста зобов'язані дотримуватись порядку на прилеглій до приватної власності і орендованій території:
-    утримувати фасад будинку, огорожу, двір і прилеглу територію в чистоті і належному санітарному стані.
     Забороняється:
- складувати побутове і будівельне сміття на прилеглій території;
- виводити каналізаційну трубу в міський зливосток;
- викидати сміття і інші харчові відходи на вулицю;
- пошкоджувати і знищувати урни, ліхтарі вуличного освітлення;
- випасати домашніх тварин в не відведених для цього місцях;
- пошкоджувати і знищувати зелені насадження;
- спалювати сміття, сухе листя, виробничі відходи.
       З метою уникнення випадків травматизму, зараз, в зимову пору року, звертаємо увагу керівників підприємств, організацій, установ, підприємців, громадян, які мають житлові будинки, будівлі та споруди іншого призначення у особистій власності або користуванні, зобов'язані в період снігопадів очищати від снігу тротуари в радіусі 5 метрів від своїх закладів, не допускаючи утворення ожеледі.
       Багато з тих непривабливих картин, які ми часто бачимо на вулицях – рукотворний результат самих городян.
       Також слід зазначити, що на міське звалище від населення приймаються відходи безкоштовно.
       У разі невиконання Правил на порушників буде накладено штраф в розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян, тобто від 340 до 1360 гривень.
       Чи буде наведений порядок, залежить не тільки від комунальних підприємств «Світло» і «Жилсервіс», а й від того, наскільки самі жителі люблять своє місто, наскільки небайдуже ставляться до внутрішніх проблем.

Виконавчий комітет Кілійської міської ради