Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Кілія

Дата: 28.05.2020 16:44

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Кілійської міської ради, 68300, Одеська  область., м. Кілія, вул. Миру, 57, відділ з питань ЖКГ,містобудування,  розвитку інфраструктури та сільського господарства виконавчого комітету Кілійської міської ради, каб. 104.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Кілійської міської ради від «24» березня 2020 року  №  1257-VII/O-35 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Кілія та передачу повноважень». Рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 28 травня 2020 року № 105  «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території  міста Кілія»;

1. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами конкурсу:

3.1 .Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, каб. 104.

3.2 .Дата: :  30 червня 2020 року

3.3. Час: 10.00

3.4. Ніколенко Юрій Пилипович – начальник відділу з питань  ЖКГ, містобудування,  розвитку інфраструктури та сільського господарства виконавчого комітету Кілійської міської ради

3.5. Міхалакі Галина Олександрівна – головний спеціаліст ЖКГ відділу з питань ЖКГ, містобудування,  розвитку інфраструктури та сільського господарства виконавчого комітету Кілійської міської ради, каб. 104, тел. (04843) 4-20-54.

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення рідких побутових відходів, що утворюються на території міста.

4.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.4. Вартість послуги з вивезення рідких побутових відходів.

4.5. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення рідких побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

4.7. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення рідких побутових відходів:

Територія надання послуг з вивезення рідких побутових відходів повинна розташовуватися у межах міста Кілія. Об’єкти, на які вивозитимуться рідкі побутові відходи — сміттєзвалище

— площа міста – 2234,50 га;

— відстань від межі міста до сміттєзвалища в м. Кілія — 1,8 км.

1. Характеристика об’єктів утворення відходів:

Кількість житлових будинків, не підключених до централізованої системи каналізації міста Кілія:

— одноквартирні житлові будинки: 7700;

— загальна кількість будинків: 7700;

— кількість мешканців таких будинків: 12000;

— місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання): розташовані на всій території міста. Більша частина будинків обладнанні центральним водопостачанням, а водовідведенням та центральним опаленням не обладнана;

— кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах: центральним водовідведенням обладнано -30% будинків;

— загальна кількість підприємств та організацій — 10;

— характеристика під’їзних шляхів: 46,00 км. з твердим покриттям.

1. Характеристика об’єкта утилізації відходів:

Сміттєзвалище розташоване  за межами  міста Кілія.

1. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

8.1. Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, каб. 104.

8.2. Спосіб: особисто або поштою.

8.3. Кінцевий строк:  29 червня 2020 року

8.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

1. Місце, день та час розкриття конкурсних пропозицій:

9.1. Місце:68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, зал засідань

9.2. Дата: 30 червня 2020 року