Долучайтесь до заходів проєкту #OlimpikLab з нагоди Міжнародного дня ООН "Всесвітній день довкілля"

Дата: 09.06.2020 09:12

Фото без описуНаціональний олімпійський комітет України не стоїть осторонь і опікується питаннями захисту довкілля. Через власні освітні проєкти для дітей та молоді, за підтримки світових організацій та партнерів олімпійський комітет проводить заходи, спрямовані на захист навколишнього природного середовища.

П’ятий рік поспіль в усіх регіонах нашої держави проводиться проєкт #OlimpikLab, завдяки якому діти та молодь України можуть познайомитись з олімпійцями, дізнатись про олімпійські цінності, побудову кар’єри, гендерну рівність тощо. Минулого року до напрямків проєкту було включено «Олімпійський екомодуль», який успішно реалізується регіональними відділеннями Національного олімпійського комітету України за участі лісівників, екологів, олімпійців, волонтерів, висвітлюючи молодому поколінню проблеми захисту навколишнього середовища, гасіння пожеж, подолання повеней, вирубки лісів, забруднення водного та повітряного простору, питання сміття тощо. Проєкт має свій логотип та отримав широку популярність серед дітлахів. Даний проєкт надає можливість залучити до екологічних заходів широкі верстви населення.

Вказаний проєкт знайшов підтримку Комісії «Спорт та навколишнє середовище» НОК України, під час останнього засідання якої, 20 травня 2020 року, було ініційовано старт екологічних заходів проєкту з нагоди Міжнародного дня ООН «Всесвітній день довкілля».
     Метою «Олімпійського екомодулю» є навчання оптимізації використання природних ресурсів, збереження навколишнього середовища, створення підстав до подальшого сталого розвитку, становлення екологічно відповідальної молоді.

Даний проєкт має такі завдання:
     - використовувати спорт, як додатковий канал та засіб промоції і ознайомлення молоді із культурою екологічно-здорового життя;
     - посилити відповідальність серед молоді щодо майбутнього планети: турбота про своє здоров’я і «здоров’я планети»;
     - залучати учасників до фізичної активності та спорту: до здорового та екологічного життя;
     - виховання культури сортування сміття;
     - використовувати плоттинг, висадження дерев, очищення водойм та інші екологічні заходи як інструмент для залучення молоді до спорту та екологічно відповідального життя;
     - залучати відомих спортсменів, як послів проєкту для просування його основних ідей.

Виконавчий комітет Кілійської міської ради закликає усіх охочих долучатися до заходів проєкту з нагоди Міжнародного дня ООН «Всесвітній день довкілля».
     Більш детально з проєктом #OlimpikLab можна ознайомитись за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olympiclab/.