Можливість отримання безкоштовної вищої освіти в Національній академії статистики, обліку та аудиту

Дата: 04.08.2020 15:52

Головне управління статистики в Одеській області доводить до відома про оголошення прийому на 2020/21 навчальний рік за державним замовленням Національною академією статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Державної служби статистики України, яка знаходиться у м. Києві.

НАСОА є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, який майже ЗО років готує висококваліфікованих фахівців для багатьох державних установ і організацій.

У 2020 році НАСОА здійснює набір на 2020/21 навчальний рік на денну та заочну форми навчання для здобуття ступенів бакалавра та магістра за освітніми програмами:

• «Прикладна статистика та бізнес-аналітика»
  • «Офіційна статистики»
  • «Цифрова економіка»
  • «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • «Облік, аудит та оподаткування»
  • «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»
  • «Публічне управління та адміністрування».

Також здійснюється набір до Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА для здобуття ступеня молодшого бакалавра за відповідними освітніми програмами.

НАСОА здійснює підготовку фахівців за державним замовленням.

Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.

Академія здійснює прийом на навчання на місця державного замовлення (фіксована (закрита) конкурсна пропозиція) освітнього рівня бакалавр за наступними освітніми програмами:

Прикладна статистика та бізнес аналітика Цифрова економіка

Фінанси, банківська справа та страхування Облік, аудит і оподаткування Публічне управління та адміністрування.

Головне управління статистики в Одеській області вважає за потрібне наголосити на тому, що напередодні адміністративно-територіальної реформи України та впровадження децентралізації стає дуже актуальним питання створення в Україні муніципальної статистики та проведення аудиту адміністративно-територіальних одиниць (об’єднаних територіальних громад). Тому, враховуючи перехід органів Державної статистики України з 1 січня 2020 року на дворівневу систему, з ліквідацією підрозділів статистики в районах (містах) Одеської області спеціалісти по закінченню НАСОА можуть бути працевлаштовані вами на посади з муніципальної статистики ввірених вам підрозділах.

З огляду на вищезазначене Головне управління статистики в Одеській області просить максимально посприяти доведенню інформації щодо набор} на навчання в НАСОА до відома випускників учбових закладів, їхніх батьків, керівництва шкіл, центрів зайнятості, а також шляхом публікації на ваших офіційних сайтах та у ЗМІ.

Інформація про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщено на сайті НАСОА- nasoa.edu.ua.

Контактні телефони НАСОА:

Музиченко Марія Володимирівна (зав. приймальної комісії) — (096) 742-97-73, (044) 484-47-78).

Марина Ляшенко 7223285