Одеська область, Кілійський район

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради інформує:

Дата: 17.08.2020 13:17

Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради (далі- КУ «ЦНСП «КМР) відповідно до рішення Кілійської міської ради від 23.12.2019 року № 1013-VII/0-31 та зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 29.01.2020 року.

КУ «ЦНСП» КМР здійснює надання соціальних послуг громадянам, які мешкають на території Кілійської міської об’єднаної територіальної громади, а саме: міста Кілія, села Шевченкове, села Ліски, селища Помазани.

У відповідності до Закону України «Про соціальні послуги», а також згідно  Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради  основними завданнями  КУ «ЦНСП» КМР є:

• надання особам/сім`ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних послуг, з метою мінімізації або подолання таких обставин;
  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання інших соціальних послуг відповідно до вимог чинного законодавства України.

Графік роботи:

Понеділок – Четвер з 800 до 1700

П’ятниця з  800 до 1545

Обідня перерва з 1200 до 1245

Вихідний: Субота, Неділя.

Якщо Ви перебуваєте в складних життєвих обставинах, звертайтесь за адресою:  68303, Одеська область, Кілійський район, місто Кілія, вулиця Миру,63.

Телефон для довідок: (04843) 4-00-09.

Керівник:  в.о. директора КУ «ЦНСП» КМР – Попаз Наталя Юріївна.

Особистий прийом громадян: щосереди з 900 до 1200