Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує:

Дата: 18.08.2020 14:29

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Кілійської міської ради було розглянуте питання взаємодії служб, причетних до роботи з дітьми, та фахівців КУ «Кілійський інклюзивно – ресурсний центр» Кілійської міської ради Одеської області.

Метою роботи центру є виявлення та надання своєчасної психолого – педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів освіти щодо особливостей організації надання психолого – педагогічних та корекційно- розвиткових послуг таким дітям.

На засіданні були обговорені основні напрямки взаємодії інклюзивно –  ресурсного центру з фахівцями КНП «Кілійський центр первинної медико – санітарної допомоги» Кілійської міської ради, КНП «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради та спеціалістами Служби у справах дітей Кілійської міської ради.

Служба у справах дітей Кілійської міської ради