УВАГА! Розпочалась вакцинація диких тварин проти сказу

Дата: 07.09.2020 13:45

Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Одеської області у вересні 2020 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м?ясоїдних тварин.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими, мисливськими  та польовими угіддями.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів (розмір із сірникову коробку) із запахом мясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною.

Велике прохання не хвилюватися побачивши приманку або літак, який розкидає приманки, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця.