Кілійська громада

Одеська область, Ізмаїльський район

«Smart Місто» у Кілійській ОТГ

Дата: 05.10.2020 16:05
Кількість переглядів: 260

Наша громада - впроваджує мобільний застосунок "Smart місто", який створює новий канал комунікації влади з громадою. Ключовим його аспектом є можливість "точкового" інформування кожного користувача виключно про те, що саме його стосується або йому цікаво. Це досягається за рахунок вибору конкретного населеного пункту проживання (не всієї ОТГ) та цікавих користувачу тематик оповіщення (комунальні питання, транспорт, освіта, дозвіллєві заходи, розвиток бізнесу тощо).

Щоб розповісти всім мешканця Кілійської ОТГ ми плануємо провести захід де докладно розповімо про цей застосунок

10 листопада 2020 року в 15:00 в приміщенні зали засідань Кілійської міської ради відбудется презентація мобільного застосунку «Smart Місто».

Мобільний застосунок «Smart місто» створено за ініціативою громадської організації «Центр громадських ініціатив – «Донбас» в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти, виділені урядами Данії, Швейцарії та Швеції.

Мобільний застосунок Кілійська громада отримала в рамках проекту Київського Діалогу в конкурсі малих грандів Проект мобільного застосунку "Smart місто"

#Smart_ місто #UNRPP @DenmarkinUkraine @EmbassyofSwedeninKyiv@SwissEmbassyKyiv

Долучайтесь до великої спільноти Smart, завантажуйте застосунок за посиланням або через App Store та Google Play.

для Android – https://play.google.com/store/apps/details…

для iOS – https://apps.apple.com/ua/app/id1502810692…

Запрошуємо всіх бажаючих


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора