Дата: 26.10.2020 14:36

Відповідно до рішення Кілійської міської ради від 23 жовтня                № 1582-VII/О-45 оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України.

Склад, порядок формування та діяльності конкурсної комісії, її повноваження визначені статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються  до відділу документообігу, організаційної та кадрової роботи апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення за адресою: м. Кілія, вул. Миру, 57, каб. 105,  телефон для довідок  4-00-61 .

Скани рішення: