Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради попереджує:

Дата: 09.12.2020 14:30

Фото без описуЗ настанням опалювального сезону  однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.

Для запобігання надзвичайних ситуацій, попередження пожеж під час опалювального сезону потрібно знати основні вимоги норм та правил щодо користування різними опалювальними приладами:

• опалювальні установки повинні відповідати протипожежним вимогам стандартів, будівельних норм та інших нормативних актів;
  • повітронагрівальні та опалювальні прилади повинні розміщуватися так, щоб до них був забезпечений вільний доступ для огляду й очищення;
  • очищення димоходів та печей від сажі потрібно проводити перед початком, а також протягом всього опалювального сезону, опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі – не рідше одного разу на три місяці;
  • печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій відповідно до вимог будівельних норм не менше 38 см. від дерев’яних конструкцій перекриття горища.Будьте обачними та перевірте готовність до опалювального сезону.