Сьогодні, 16 грудня, в рамках співпраці із Програмою EGAP та Міністерством цифрової трансформації України представники Кілійської міської ради прийняли участь у онлайн-зустрічі із Директоратом регіональної цифровізації мінцифри

Дата: 16.12.2020 15:41

Фото без описуПід час зустрічі були обговорені питання цифрової трансформації громад та співпраці щодо розвитку зазначеного напрямку в тому числі і в Кілійській громаді, а саме:

-   проблеми та напрямки розвитку електронних реєстрів та захист персональних даних громадян, що в них зберігається

-   вдосконалення нормативно правової бази щодо державних інформаційних ресурсів

-   участь мінцифри у процесі цифрової трансформації громад та допомога громадам на шляху до цифровізації

Фото без описуКрім того, під час зустрічі було презентовано декілька проектів онлайн-платформ, які планується запустити протягом 2021 року.

Сергій Гунько, координатор з цифровізації регіонів Програми EGAP. презентував проект онлайн платформи «Дія. Цифрова громада», призначення якої – зібрати всі шаблони документів, проекти, інструменти та інформацію щодо їх впровадження, які можуть стати в нагоді громадам у процесі цифрової трансформації.

Соломія Паславська, головний спеціаліст експертної групи регіональної цифровізації та електронних місцевих сервісів і послуг Директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації України продемонструвала проект онлайн-маркетплейсу, який у вигляді каталогу містить інформацію про всі існуючі в Україні інструменти е-урядування, е-демократії та впровадження е-сервісів.

Нагадуємо, що Кілійська міська рада розпочала співпрацю із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) на початку 2020 року. Програма EGAP впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.