Кілійські районна філія Одеського ОЦЗ інформує:

Дата: 13.01.2021 15:01

ЗИМА, НАРЕШТІ, ЗАВІТАЛА!

Такою сьогодні побачили прилеглу територію біля приміщення Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ її фахівці та відвідувачі. Тому і настрій зранку у всіх трохи святковий, бо, зима, нарешті, пухким снігом нагадала про своє існування.

А робочий день розпочався в звичайному режимі. Бо кожного дня до філії звертаються мешканці району, які сподіваються за допомогою служби зайнятості  знайти роботу. Лише с початку січня 2021 року були працевлаштовані 13 осіб до набуття статусу безробітного і 4 безробітних. 49 осіб набули статус безробітного, 130 безробітних отримали профорієнтаційні послуги, 1 особа бере участь у роботах тимчасового характеру, 7 безробітних продовжують професійне навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

За цими цифрами  – кропітка і буденна робота фахівців філії.