ДОПОМАГАЄМО ШКОЛЯРАМ У ПРОФЕСІЙНОМУ САМОВИЧЗНАЧЕННІ

Дата: 26.01.2021 11:48

Сьогодні загальноосвітні школи відкрили  свої двері для школярів і навчання розпочалося в звичайному режимі. Однак під час дистанційного навчання учні, з якими фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості свого часу проводили профорієнтаційні заходи, відвідували філію з метою проходження профдіагностичного тестування. Серед них була і Адріана Маслюкова, учениця 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – гімназії, якій було цікаво, до якої професії у неї є здібності.

Вибір напрямку професійної самореалізації є одним з найскладніших та найвідповідальніших виборів, що постають перед людиною, особливо на порозі дорослого життя. Без визначення цього напрямку, а іноді і конкретної професійної сфери, людина ризикує розпорошити свої сили та здібності, втратити наснагу та стимул до діяльності.

Саме тому фахівець з профорієнтації Олена Скляренко запропонувала дівчинці   тест  «Методика виявлення професійних схильностей»,  після проходження якого було зроблено висновки, що Адріані рекомендовані артистичні та природно-реалістичні професії.

У виборі професії дуже важливим є співвідношення між психологічними здібностями людини і відповідними характеристиками професії. Комп’ютеризований комплекс «Профконсультант»  дозволяє це зробити на основі аналізу інтересів, здібностей та особистісних якостей учнів в межах діагностики їх професійних схильностей.

Запрошуємо учнів шкіл Кілійської громади, які стоять перед вибором майбутньої професії, відвідати у зручний для себе час Кілійську районну  філію Одеського обласного центру зайнятості з метою проходження профдіагностичного тестування.