ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КІЛІЙСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.01.2021 22:52

25 січня 2021 року у сесійній залі Кілійської міської ради відбувся конкурс на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради.
На розгляд конкурсної комісії була подана одна заява, з доданими до неї документами про участь у конкурсі, від Пожоги Юлії Володимирівни.
За результатами заслуховування конкурсної пропозиції та проведеної співбесіди конкурсна комісія, шляхом голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради Пожогу Юлію Володимирівну.

Відеозапис проведення конкурсу знаходиться за посиланням:

Секретар конкурсної комісії з проведення
конкурсу на зайняття посади директора
Комунального некомерційного підприємства
«Кілійська багатопрофільна лікарня»