АЛГОРИТМ ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Дата: 11.02.2021 08:23

З метою отримання адміністративної послуги заявник звертається до адміністратора Центру надання адміністративних послуг.

Заява та документи, подаються особисто заявником або уповноваженою ним особою. Працівник Центру надання адміністративних послуг, при необхідності, надає допомогу при заповненні заяви, приймає від заявника заповнену заяву, перевіряє наявність повного комплекту документів та зазначених у них відомостей, необхідних для одержання адміністративної послуги.

Заява та документи, що додаються до неї, приймаються за описом в якому ставиться  дата та  номер  реєстрації заяви .

Працівник Центру надання адміністративних послуг перевіряє документи, що посвідчують особу заявника, реєструє заяву і документи, що додаються до неї, у журналі обліку/реєстрації звернень для отримання адміністративних послуг.

Працівник Центру надання адміністративних послуг забезпечує передачу пакету документів у відповідний структурний підрозділ для опрацювання з супровідним листом, в якому зазначається дата прийняття та дата виконання послуги. Відповідальний працівник здійснює контроль за додержанням виконавчими органами термінів розгляду та прийняття рішень. Відповідальність за додержання термінів надання адміністративних послуг несуть керівники адміністративних органів.

Виконавчий орган протягом терміну, визначеного для конкретної адміністративної послуги, забезпечують вирішення справи по суті та передає документи працівнику Центру для подальшої їх видачі.

Відповідальний представник повідомляє про наявність рішення заявника в день отримання рішення.

Працівник Центру надання адміністративних послуг в день отримання відповідного документа проводить відмітку про результат адміністративної послуги у журналі та забезпечує його видачу суб’єкту звернення у встановленому порядку.