КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 04.03.2021 08:47

Протягом січня-лютого  2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  отримували  1120 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 111 осіб, з них  53 -  до набуття статусу безробітного , тобто  одразу після звернення.

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 119 календарних днів.

Усі шукачі роботи охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі шляхом підвищення кваліфікації, проходили 80 осіб, у роботах тимчасового характеру взяли участь 83 безробітних. Майже 900 осіб отримали індивідуальні або групові інформаційні та консультаційні послуги.

У січні-лютому 2021 року про потребу у кадрах заявили 66 роботодавців, які подали 203 вакансії. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 6185 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 9 календарних днів.

Сьогодні Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості пропонує шукачам роботи  115 вакансій на підприємствах Кілії та району.

Нагадуємо, що з метою подальшого працевлаштування  за направленням філії можна безкоштовно отримати робітничу професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.