Всеукраїнської акція «За чисте довкілля»

Дата: 19.04.2021 08:51

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.

Розпорядження Кабінету Міністрів України запроваджено щорічне проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», який проводиться щорічно 17 квітня.
         Для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо вас долучитись 17 квітня 2021 року до низки заходів по прибиранню територій, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та під’їздах. Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Під час підготовки та проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» враховувати санітарно-епідеміологічну ситуацію на території громади, чинні протиепідемічні обмеження.