ПЛАНУЙ КАР’ЄРУ РАЗОМ ЗІ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 21.04.2021 13:15

У теперішній час Інтернет - це невід'ємна частина нашого життя. Однією з позитивних сторін Інтернету є те, що він дає можливість для одночасного спілкування з багатьма людьми. В умовах погіршення ситуації з коронавірусом у регіоні фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості перейшли в режим дистанційного надання послуг безробітним і зайнятому населенню.

В рамках обласного тижня профорієнтації «Плануй кар’єру разом зі службою зайнятості» було проведено два вебінари.

Один з них - «Обираємо професію» -  для учнів 8 класу Кілійської ЗОШ – ліцею № 1. Під час заходу мова йшла про відмінність понять професія, спеціальність та посада, про вимоги до професій, про перспективні та застарілі  професії, про важливість правильного вибору професії. Захід супроводжувався демонстрацією слайдів й пройшов у форматі бесіди. В його організації активну участь взяв вчитель інформатики цього навчального закладу С. В. Усенко.

Другий інформаційний вебінар був проведений у формі онлайн-екскурсії до ТОВ «Титан» - одного з потужніших підприємств харчової промисловості юга України, яке розташовано у місті Кілія. До участі в ньому була запрошена представник «Титана»  - інспектор з кадрів В. В. Медведенко. Вона розповіла про вакансії, які сьогодні є на підприємстві, і умови роботи. А яскраві презентаційні відероліки наглядно продемонстрували потужність і сучасність виробництва.

Тиждень профорієнтації триває.