До відома мешканцям громади!

Дата: 05.07.2021 09:00

Ізмаїльською районною держаною адміністрацією активізован Всеукраїнський освітньо - культурний марафон "Наша незалежність" до 30 - ї річниці  незалежності України.

Метою марафону є збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними для Ізмаїльщини та Одещини.

За результатами проведення марафону буде визначено ряд найкращіх публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30 - ї річниці  незалежності України.

Відповідна інформація буде опублікована на вебсайті Обласної державной адміністрації та Районной державної адміністрації, сторінках у соціальних мереах під єдиними хештегами #Наша_незалежніть #Марафон_30.

Надсилати матеріали для публікацій (із обов'язовим зазначенням контактної особи) на електрону адресу відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ізмайльської районной державної адміністрації irgapolitika@ukr.net.