КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 05.07.2021 11:11

Протягом січня-червня  2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості отримували  майже 1900  осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1870 осіб, з них  половина  -  це особи у статусі безробітного.

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 122 календарні дні.

Усі шукачі роботи охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі шляхом підвищення кваліфікації, проходили 155 осіб, у роботах тимчасового характеру взяли участь 134 безробітних. Майже 1800  осіб отримали індивідуальні або групові інформаційні та консультаційні послуги.

У січні-червні 2021 року  про потребу у кадрах заявили 144 роботодавця, які подали 966  вакансій. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 6159 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 8 календарних днів.

На теперішній час Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  пропонує шукачам роботи  майже 90  вакансій на підприємствах Кілії та району.

Нагадуємо, що з метою подальшого працевлаштування  можна безкоштовно отримати робітничу професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. У липні за направленням філії можна отримати наступні професії:

слюсар-сантехнік, 2-3 розряд,

перукар (перукар-модельєр),

лицювальник-плиточник, 2-3 розряд,

штукатур, 2-3 розряд,

покоївка, 1 розряд,

контролер-касир, 2 розряд,

слюсар-ремонтник, 2 розряд,

кухар, 3розряд,

продавець непродовольчих товарів,  3 розряд.

Більш детально з графіком навчання можна ознайомитися безпосередньо  у фахівців філії у містах Кілії та Вилковому.