Дата: 19.07.2021 11:45
Кількість переглядів: 2074

Метою марафону є збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначним для Одещини. За результатами проведення марафону буде визначено ряд найкращіх публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

Матеріали для публікації (із обов'язковим зазначенням контакної особи та з позначкою #Марафон_30 ) можна надіслати на електронну адресу управління комунікацій та інформаційної політики облдержадміністрації commun@odessa.gov.ua або за поштовою адресою: управління комунікацій та інформаційної політики облдержадміністрації (каб. 603, 605) проеспект Шевченка, 4, м. Одеса, 65032