День сім’ї, любові та вірності

Дата: 21.07.2021 08:16
Кількість переглядів: 2055

Пробація в дії

До Дня сім’ї

«Если взять Любовь и Верность,

к ним добавить чувство Нежность,

все умножить на года,

то получится — СЕМЬЯ!»

Вже котрий рік поспіль в середині липня у Кілійській громаді проходить свято, яке отримало назву «День сім’ї, любові та вірності». Його постійним організатором є Благочинний релігійних громад Української православної церкви Кілійського округу, протоієрей, настоятель Свято-Миколаївської церкви міста Кілія отець Михайло (Павлішин).

На жаль, на сьогоднішній день питання, пов'язані з основним осередком суспільства – сім’єю, мають гострий характер. Однією з проблем в масштабах практично всіх цивілізованих країн є демографічна ситуація. Цифри народжуваності часом виявляються нижче смертності. Зловживання алкогольними напоями, розповсюдження наркотичних і токсичних речовин, асоціальна поведінка призводять до руйнування сімейних відносин. Зростання неповних сімей - наслідок катастрофічного збільшення кількості розлучень.

Саме тому 18 липня 2021 року на центральній площі міста Кілія розпочалось свято до Дня сім’ї. Ведучі розповіли про історію свята, а отець Михайло привітав присутніх зі святковим заходом. Працівники Кілійського відділу пробації з  радістю відгукнулись на пропозицію організаторів і взяли посильну участь у проведенні цього масштабного заходу у якості волонтерів та залучили до участі у різноманітних конкурсах дітей з родин суб’єктів пробації.

Дітки разом з батьками мали можливість брати участь в майстер-класах, а їх було понад 30! На зароблені бали вони могли безкоштовно розважатися на батуті, мірятися своєю силою, стріляти в тирі, їздити на машині, забити м'яч у ворота, покататися на велосипедах, пригоститись морозивом, попкорном, кока-колою, солодкою ватою, а діти до 5 років взагалі без балів отримували частування! Усім присутнім роздавались безкоштовні напої - сік, чай та кава і солодощі – цукерки та печиво! Неповторні емоції подарували глядачам учасники великого концерту, завершилось свято святковим феєрверком!

А саме головне – цього літнього вечора організатори змогли об’єднати всіх присутніх в одну, велику дружню родину, в якій постійно лунав веселий дитячий сміх та світились усмішками обличчя дорослих.