ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ» ПОНУРКО ТЕТЯНИ ПАВЛІВНИ

Дата: 03.08.2021 15:42

1.Заява згода

Заява-згода

2.Посилання на декларацію

3.Повідомлення

Скан повідомлення

4. Про початок проведення перевірки відповідно   до Закону України «Про очищення влади»

Законом України «Про очищення влади», постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (зі змінами) передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади».

На виконання вищенаведених вимог чинного законодавства Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує про те, що 03 серпня 2021 року розпочато перевірку щодо Понурко Тетяни Павлівни, головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання Служби у справах дітей Кілійської міської ради.