Наглядова пробація в дії «Сучасні джерела пошуку роботи»

Дата: 20.08.2021 08:30

Одним із вагомих важелів для ресоціалізації засуджених під час здійснення заходів наглядової пробації є пошук роботи, підбір найбільш підходящого для суб’єкту пробації варіанту роботи. Відповідно, найважливішим кроком у цьому процесі є вивчення та опрацювання сучасних джерел вакансій. Певні навички такої діяльності безробітні і шукачі отримують під час проведення профорієнтаційних семінарів, які з ними проводять постійні партнери Ізмаїльського відділу пробації №2 фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Черговий захід «Сучасні джерела пошуку роботи» завідувач сектору профорієнтації Зінаїда Рождественська провела у форматі майстер-класу для  підоблікових відділу пробації. Вона покроково розповіла про принципи пошуку роботи. Під час групової роботи учасники заходу ознайомилися з оновленим сервісом служби зайнятості, із сучасними вимогами роботодавців до працівників, аналізували різні джерела вакансій, підбираючи найбільш дієві для себе, щоб успішно та якомога швидше працевлаштуватись. Учасники майстер-класу під час практичних вправ визначали переваги та недоліки різних джерел інформації про вакансії, ділилися власним досвідом та  методами відпрацювання отриманої інформації.