НАЛАГОДЖУЄМО СПІВРАЦЮ З НОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

Дата: 08.09.2021 09:33
Кількість переглядів: 1922

Четвертого серпня 2021 року – «день народження» комунального підприємства "Добробут - Кілія" Кілійської міської ради, яке здійснює роботи з благоустрою міста. Очолив його Ігор Чакир – людина досвідчена, яка має досвід роботи і на керівних посадах, і в депутатському корпусі, тому чітко окреслює коло задач, які стоять перед новим підприємством.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ одразу зв’язалися   з новим керівником і розповіли йому про переваги співпраці зі службою зайнятості. Як наслідок, вже в серпні кадровою службою "Добробут - Кілія" було подано інформацію про наявність 5 вакансій, які були укомплектовані за сприяння служби зайнятості:  фахівець з публічних закупівель, озеленювач, робітник з благоустрою, робітник з обслуговування місць поховань, вантажник.

А щоб ця співпраця мала постійний характер, виконуюча обов’язки директора  філії  Світлана Соколинська провела робочу зустріч з керівником нового підприємства, результатом якої стало підписання угоди про співпрацю між КП "Добробут - Кілія" та Кілійською районною філією.