Заходи з профілактики суїцидальної поведінки суб’єктів пробації молодіжного віку

Дата: 10.09.2021 11:45

10 вересня - Всесвітній день запобігання самогубствам

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), загальна кількість смертей від суїциду зараз наближається до мільйона на рік. Суїцид - це глобальна і трагічна проблема для світової охорони здоров’я. Половина випадків насильницької смерті на нашій планеті припадає на самогубства. По всій землі після рішення накласти на себе руки вмирає більше людей, ніж у результаті воєн і насильницьких убивств, разом узятих.

Існує велика кількість здорових дітей та молоді, перед якими постає питання про сенс власного існування та необхідність жити далі. Юнь потребує більшої уваги дорослих, адже вони тільки зовні справляють враження незалежних і самостійних, а «всередині» хлопці і дівчата дуже вразливі й болісно реагують на життєві негаразди.

З метою профілактики суїцидальної поведінки суб’єктів пробації молодіжного віку працівниками Ізмаїльського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  за участю волонтера відділу було проведено профілактичний інформаційно-просвітницький захід ціль якого- адаптація молоді в соціумі, піднесення цінності особистості людини, її життя. Практичний психолог Роман Тихонов провів заняття з елементами тренінгу для суб’єктів пробації молодіжного віку на тему «Цінності в житті молодої людини», спрямованого на формування у юнаків  впевненості у собі, позитивного ставлення до життя, покращення комунікативних вмінь та підвищення самооцінки.