29 вересня відбулося засідання координаційної ради

Дата: 29.09.2021 15:51

29 вересня 2021 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Гац, за участю суб'єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на місцевому рівні,  відбулось чергове засідання Кілійської міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та  протидії торгівлі людьми.

Підведено підсумки роботи за  9 місяців 2021 року суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області: мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, утвореної при комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради, Кілійського відділення поліції  №1 Ізмаїльського районного відділу поліції  ГУНП в Одеській області, Служби у справах дітей Кілійської міської ради. На засіданні обговорювались проблемні питання щодо забезпечення практичної реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому  насильству і насильству за ознакою статі». Розглядались питання щодо стану підготовки  проведення інформаційної кампанії  до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) та  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Суб'єктам взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі доручено вживати всі необхідні заходи щодо попередження випадків скоєння домашнього насильства на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.

Відділ соціального захисту населення

виконавчого комітету Кілійської міської ради