Повідомлення Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Ногай Ірини Юріївни

Дата: 03.11.2021 11:48

1. Заява згода:

Заява-згода

2. Посилання на декларацію:

3. Повідомлення:

Скан повідомлення

Повідомлення

Законом України «Про очищення влади», постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (зі змінами) передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади».

На виконання вищенаведених вимог чинного законодавства Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує про те, що 01 листопада 2021 року розпочато перевірку щодо Ногай Ірини Юріївни, головного спеціаліста Служби у справах дітей Кілійської міської ради.

Додатки: копії заяви та повідомлення особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік Ногай Ірини Юріївни.