Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Кілія Ізмаїльського району Одеської області (ЛОТ № 2: Житлові будинки в приватному секторі)

Дата: 12.11.2021 14:49

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Кілійської міської ради, 68300, Одеська  область, м.Кілія, вул. Миру, 44 відділ з питань житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Кілійської міської ради, каб.13.

2. Підстава для проведення конкурсу:

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами конкурсу:

3.1.Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, зал засідання

3.2.Дата: 15.12.2021 року

3.3.Час: 14.00

3.4. Ніколенко Юрій Пилипович – начальник відділу з питань житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Кілійської міської ради;

3.5. Міхалакі Галина Олександрівна – головний спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Кілійської міської ради, каб.13,

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, що утворюються на території міста.

4.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.4. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

4.5. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

4.7. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

- площа міста – 2234,50 га;

- 4600 будинків приватного сектору;

- кількість вулиць міста - 91; провулків – 10;

- протяжність міських доріг 91 км, з них 46 км з твердим покриттям;

- відстань від межі міста до полігону ТПВ м. Кілія - 1,8 км.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:

6.1.Загальна кількість приватних будинків   - 4600

6.2.Кількість мешканців – 12000

6.3.Будинки розташовані на всій території міста

6.4.Під’їзні шляхи  - 46 км з твердим покриттям

7. Характеристика об’єкта утилізації відходів:

Сміттєзвалище розташоване  за межами  міста Кілія.

8. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

8.1. Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 44, каб.13

8.2. Спосіб: особисто або поштою.

8.3. Кінцевий строк:  14.12.2021 року

8.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

9. Місце, день та час розкриття конкурсних пропозицій:

9.1. Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, зал засідань

9.2. Дата: 15.12.2021 року