АГРАРНА КІЛІЙЩИНА: СПІВПРАЦЮЄМО З СВК «МАЯК»

Дата: 17.11.2021 14:32

Кілійщина – це край аграріїв. На території Кілійської ОТГ стабільно працюють декілька сільськогосподарських підприємств, що займаються вирощуванням зернових культур. Серед них –  СВК «Маяк», одне з найпотужніших рисосіючих підприємств півдня Одещини, яке вже багато років очолює Костянтин  Олексійович Мица.

Без командної роботи «Маяк» не зміг би стабільно «триматися на плаву» в нелегких економічних умовах сьогодення.

Міцно стоїть на ногах підприємство, тому підтримує цілий ряд громадських організацій Кілії: «Маяк» шефствує над двома міськими школами, щорічно допомагає районній ветеранській організації, товариству інвалідів, Червоному Хресту і православному храму, який стоїть неподалік від приміщення, де розташовано правління кооперативу. А футбольна команда «Маяк» впевнено утримує лідерські позиції у регіоні.

Доречи, що між Кілійською районною філією Одеського ОЦЗ і СВК «Маяк» багато років триває плідна співпраця. Як ілюстрація, у поточному році 63 особи пройшли професійне навчання шляхом підвищення кваліфікації з питань техніки безпеки на базі Одеського центру професійно-технічної освіти та були працевлаштовані в СВК «Маяк», всього  за сприяння служби зайнятості на підприємстві укомплектовані 82 вакансії.

Символічним є й те, що договір про співпрацю між філією і СВК «Маяк», який був підписаний 30.01.2020, має номер один. Всього ж на сьогодні підписано 18 договорів з підприємствами сільськогосподарського спрямування.

Напередодні Дня працівників сільського господарства колектив філії щиро вітає наших земляків - аграріїв з професійним святом.

Щастя вам, усмішок, щедрої долі,

Серце хай гріє людська доброта,

Втоми не знайте ні в чому й ніколи

І будьте здорові на довгі літа.