Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Відділ соціального захисту населення Кілійської міської ради інформує.

Дата: 25.11.2021 16:27

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня  у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок, тощо.

Ця акція була започаткована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року.

Основними завданнями Акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок в Україні;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства;

- проведення заходів, громадських слухань з питань попередження насильства в сім’ї, гендерного насильства та торгівлі людьми.

З метою формування свідомості громадян щодо нетерпимого ставлення до проявів усіх форм насилля, виконавчий комітет Кілійської міської ради звертається до керівників закладів та установ, громадських організацій та небайдужих громадян Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області долучитись до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».