Фестиваль «Різдвяний віночок»

Дата: 10.12.2021 15:40

про Фестиваль «Різдвяний віночок»

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Фестивалю «Різдвяний віночок» (далі Фестиваль).

1.2. Фестиваль проводиться в рамках святкування Дня Святого Миколая.

1.3. Засновником Фестивалю є Відділ культури та туризму Кілійської міської ради.

1.4. Організаторами Фестивалю є Відділ культури та туризму Кілійської міської ради та комунальний заклад «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради.

1.5. Фестиваль проводиться на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області з 02 по 19 грудня 2021 року.

2. Мета та завдання Фестивалю

2.1. Фестиваль проводиться з метою виявлення та підтримки здібностей і талантів мешканців громади, вивчення національних та всесвітніх традицій, розвиток свідомості, здатності до самореалізації, створення умов для реалізації здібностей та талантів як дітей, так і дорослих.

2.2. Завдання Фестивалю – творчий розвиток людини, як невід’ємної частини українського суспільства; розвиток інтелектуального потенціалу, залучення широкого загалу суспільства до активної участі в житті Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.

3. Умови та порядок проведення Фестивалю

3.1. У Фестивалі беруть участь всі мешканці Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.

3.2. Вік учасників, які приймають участь, необмежений.

3.3. Учасники Фестивалю створюють різдвяні віночки (далі - Віночки) внутрішнім діаметром 25 см.

3.4. Для подальшої участі Віночки необхідно надати до комунального закладу  «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради (м.Кілія, вул.Гагаріна, буд. 23) до 16 грудня 2021 року.

3.5. Перегляд творчого доробку учасників Фестивалю буде забезпечено шляхом виставки робіт на міській площі 19 грудня 2021 року на відкритті міської ялинки та розміщення фотографій робіт в соціальній мережі Фейсбук на офіційній сторінці закладу.

3.6. Всі учасники Фестивалю будуть відзначені дипломами.