Лісківська філія комунального закладу «Кілійська публічна бібліотека» Кілійської міської ради інформує:

Дата: 15.12.2021 09:59

Чорнобильський вітер по душам мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам'ятає..

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідаціі наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Минають роки після аварії, а біль не полишає людей, пов'язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда надовго залишилася в нашій пам'яті, ще довго ми відчуватимемо на собі її наслідки, тривалий час чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими кого вже нема, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм життям.

Вчора, 14 грудня, у співпраці з вчителем Бондаренко О. М. та завідувача Лісківської філії комунального закладу «Кілійська публічна бібліотека» Кілійської міської ради Куруч Т. Т. для учнів 7 класу Лісківського ЗЗСО, з метою вшановування пам'яті учасників ліквідаціі наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, був проведений урок пам'яті "Чорнобиль не має минулого часу".

Низький уклін самовідданості, мужності,професіоналізму ліквідаторів, які в умовах тодішнього інформаційного вакууму, без засобів надійного захисту надважкою ціною відвернули від України та світу реальну загрозу.

Вічна пам'ять тим, для кого атомна катастрофа стала останнім рубежем життя, перекресливши мрії, відрізавши майбутнє... І тим, кого вона в смертельнім польоті наздогнала вже через роки, десятиліття.

Також для користувачів бібліотеки представлена книжкова виставка "Чорнобиль -біль наш одвічний" присвячена пам'яті тих, хто вступив у вируюче полум'я, у смертельну небезпеку, якою дихав реактор, хто своїм життям заступив мільйони людей.

Шумлять жита, як і раніше,

Пливуть у небі літаки.

За вас історія допише

Суворі подвигу рядки.