Свято в Кілійському закладі загальної середньої освіти №3

Дата: 24.12.2021 12:59
Кількість переглядів: 1926

В Кілійської школі №3  відбулося відкриття футбольного поля та майданчика для вокауту.
Цей об'єкт було зроблено  завдяки плідній та тісній співпраці Обласної ради, міськради, Капітана Ігоря Борисовича та голови Одеської обласної ради!
    У вік гаджетів це важливе відкриття, бо діти – наше майбутнє! А спорт – це здоров'я!
Ціль досягнута спільними зусиллями! Загальна вартість тендеру 2,7 млн. З регіонального бюджету ООН виділено 1,5 млн. ООН, а з місцевих 1,2 млн. грн.
    На відкритті взяв участь голова облради Діденко Григорій Віталійович, депутат облради Капітан Ігор Борисович, голова РДА Абашев Радіон Анатолійович.
    Після відкриття спортивного майданчика провели екскурсію приміщеннями школи, обговорили питання подальшого розвитку спільноти.