Р І Ш Е Н Н Я ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "Про встановлення дорожніх знаків"

Дата: 30.12.2021 09:39

КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

28 грудня  2021 року                        м. Кілія                                  № 452

Про встановлення дорожніх знаків

Керуючись  статтею  30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 7, 9 Закону України «Про дорожній рух», постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001р №1306 «Про Правила дорожнього руху», з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та комфорту мешканців, виконавчий комітет Кілійської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити дорожні знаки у м.Кілія:
    1.  3.35. «Стоянку заборонено» на вулиці Миколаївській на ділянці від  вулиці Миру до вулиці Гагаріна з парної сторони.
    2. 3.34. «Зупинку заборонено» на вулиці Миру на ділянці від вулиці Кооперативної до вулиці Перекопської Дивізії з непарної сторони.

1. КП «Добробут-Кілія» забезпечити виконання робіт по встановленню даних дорожніх знаків у відповідності до діючих правил та стандартів.

1.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира СОКОРЕНКА.

Міський голова                                                 Вячеслав ЧЕРНЯВСЬКИЙ