КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 04.01.2022 13:23

Протягом 2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості отримували  майже 3000  осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1334 особи, з них  кожний другий  -  до набуття статусу безробітного.

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 127 календарних днів.

Усі шукачі роботи охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі шляхом підвищення кваліфікації, проходили 196 осіб, у роботах тимчасового характеру взяли участь 144 безробітних. 2600  осіб отримали індивідуальні або групові інформаційні та консультаційні послуги.

У 2021 році  про потребу у кадрах заявили 179  роботодавців, які подали інформацію про наявність 1440  вакансій. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 6240 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 9 календарних днів.

На теперішній час Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  пропонує шукачам роботи  28  вакансій на підприємствах, розташованих на території  Кілійської та Вилківської територіальних громад.

З метою подальшого працевлаштування  можна безкоштовно отримати робітничу професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У січні за направленням філії можна отримати наступні професії:

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, ІІ категорія,

- Слюсар-ремонтник, 2 розряд,

- Бармен, 4 розряд,

- Столяр, 2-3 розряд,

- Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, 2-3 розряд,

- Токар, 2 розряд,

- Оператор верстатів з  програмним керуванням, 2 розряд,

- Електрогазозварник, 2 розряд,

- Продавець продовольчих товарів, 3 розряд.

Курси цільового призначення:

- Оператор безпілотного літального апарату (дрону),

- Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт,

- Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу,

- Сучасна ділова українська  мова,

- Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у закритому грунті,

- РРО для ФОП,

- Основи 3D-друку,

- Мале підприємництво на селі. Новітні прогресивні технології на сільськогосподарському підприємстві.

Більш детально про умови навчання можна дізнатися безпосередньо  у фахівців філії у містах Кілії та Вилковому.