УВАГА!

Дата: 18.01.2022 09:52

Відділ управління об’єктами комунальної власності виконавчого комітету Кілійської міської ради інформує, що 02.02.2022 року в електронній торговій системі Прозорро.Продажі, відбудуться аукціони з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради.

Організатор аукціонів: виконавчий комітет Кілійської міської ради, код ЄДРПОУ: 04057020, місцезнаходження 68300, Одеська обл., Ізмаїльський р., м. Кілія, вул. Миру, 44.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні, шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів, передбачених Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна» та Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432, а також сплачує реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в електронному аукціоні.

Кінцевий термін подання заяви на участь в електронному аукціоні 01.02.2022 року.

Ознайомитись з об’єктами малої приватизації та умовами проведення аукціонів можна за посиланням: Українська Універсальна Біржа https://sale.uub.com.ua/, в розділі «Аукціони».

Відділ управління об’єктами комунальної

власності виконавчого комітету Кілійської міської ради