Волонтери – надійні помічники пробації

Дата: 24.01.2022 12:17

Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання повноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників. З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів. Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про пробацію». Волонтерство – справа добровільна та безкорислива. Це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що спонукає людей до волонтерства, адже клієнти пробації також відносяться до осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують всебічної допомоги. Саме тому в рамках реалізації соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації, працівникам Ізмаїльського районного відділу №2 (колишнього Кілійського районного) з питань пробації постійно допомагають волонтери пробації, вони бажають допомогти особам, які перебувають у конфлікті з законом. Одним з них є Валентина Мажарова. Це активна цілеспрямована людина, яка добре знає потреби та проблеми клієнтів пробації, завжди відгукується на прохання надати матеріальну допомогу тим, хто її дуже потребує.