НА ЧЕРКАЩИНІ ЗБУДУЮТЬ ПЕРШУ БЕТОННУ ДОРОГУ

Дата: 27.01.2022 11:26

З наступного року на Черкащині розпочнеться будівництво першої в області бетонної дороги. Трасу Т-24-19 Звенигородка – Ватутіне протяжністю 8,3 км створять у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це повідомила у Facebook Служба автодоріг Черкаської області.

«Будівництво бетонної дороги із застосуванням композитних матеріалів буде для Черкащини першим пілотним проєктом. Цього року буде виготовлено проєктно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту цієї дороги, а вже наступного року розпочнеться її відновлення», - розповіли в автодорі.

Як зазначається, в Уманському та Звенигородському районах області цього року також буде закінчено ремонт ділянок автодороги Н-16, трас Т-24-03 Орадівка – Мошни, Т-24-05 Жашків – Буки – Озірна та Т-24-06 /М-05/ – Маньківка – Іваньки – Буки.

У 2022 році заплановано розпочати ремонт автодороги Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка загальною протяжністю понад 33 км.

Передбачається також ремонт відтинку автодороги Р-04 від Київської області до Звенигородки, додали в автодорі.