Школи нашої громади

Дата: 15.02.2022 16:34

З нагоди 90-річчя утворення Одеської області Комунальним закладом вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, започатковано інформаційно-просвітницький проєкт «Школа моєї громади».

Метою проєкту є популяризація успішних практик становлення шкіл як освітньо-культурних центрів територіальної громади, які відповідно до Закону України «Про  повну загальну середню освіту» покликані забезпечувати всебічний розвиток, навчання, виховання, виявлення обдарувань, соціалізацію особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і здобуття освіти упродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, дбайливого ставлення до родини, своєї країни, довкілля, спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству.

Організаційно-методичний супровід щодо участі закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради у вищезазначеному проєкті здійснює Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради.

Активно до обласного інформаційно-просвітницького проєкту долучилися заклади загальної середньої освіти Кілійської міської ради (Кілійської міської територіальної громади), в яких спільними зусиллями їх засновника: Кілійської міської ради; Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського, начальника Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради Сергія Мергута, керівництва закладів створено і постійно оновлюється відповідно до вимог сьогодення матеріально-технічна база, а педагогічними колективами забезпечуються права дитини на здобуття якісної повної загальної середньої освіти.

Пропонуємо до уваги презентаційні відеоролики (90 секунд) за темою «Школа моєї громади» закладів – учасників обласного інформаційно-просвітницького проєкту.

Пропонуємо до уваги презентаційні відеоролики (90 секунд) за темою «Школа моєї громади» закладів – учасників обласного інформаційно-просвітницького проєкту:

• Дмитрівський заклад загальної середньої освіти Кілійської міської ради (директорка Маркова Лілія Олександрівна);
  • Кілійський заклад загальної середньої освіти № 1 Кілійської міської ради (директор Татару Владислав Андрійович);

• Кілійський заклад загальної середньої освіти № 2 Кілійської міської ради (директор Онищенко Дмитро Іванович);
  • Кілійський заклад загальної середньої освіти № 3  Кілійської міської ради (директор Нерушіян Ярослав Дмитрович);
  • Лісківський заклад загальної середньої освіти Кілійської міської ради  (директорка Лупонос Ганна Миколаївна);

• Новоселівський заклад загальної середньої освіти Кілійської міської ради (директорка Одінцова Марія Дмитрівна);
  • Опорний заклад освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4 Кілійської міської ради (директорка Іваненко Валентина Іванівна);
  • Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 2 (директорка Слободенюк Людмила Василівна);
  •
  • Фурманівський заклад загальної середньої освіти Кілійської міської ради (директорка Буркан Світлана Сергіївна);
  • Шевченківський заклад загальної середньої освіти № 1 Кілійської міської ради (директорка Голубенко Вікторія Миколаївна).