ОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ У БУДІВЕЛЬНУ ГАЛУЗЬ ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ

Дата: 15.02.2022 16:55

Розпочався X тур відбору українських працівників відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Потрібні кандидати за наступними спеціальностями:

Опалубник промислова будівельна опалубка, опалубка з дерева,

• Арматурник - вигин заліза,

Плиточник - укладальник керамічної плитки підлоги та стін,

• Штукатур.

Основні вимоги до заявників:

- громадянство України;

- рекомендований вік з 25 до 50 років;

- ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

- відсутність родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

- відсутність судимості;

- наявність доброго здоров’я, відсутність хронічних захворювань;

- володіння професійними навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в одній з зазначених професій: опалубник, арматурник, плиточник та штукатур.

Заробітна плата з додатковою оплатою понаднормової роботи становить приблизно 2400 доларів США. Фактична зарплата буде виплачуватися в шекелях.

Протягом дії трудового договору роботодавець забезпечує працівника належним житлом та приватним медичним страхуванням на весь період роботи в Ізраїлі.

Кандидати, які відповідають умовам, повинні будуть здати професійні іспити, проведені ізраїльською владою, щоб визначити їх професійні навички.

Звертаємо увагу, що професійний іспит для кандидатів X туру, відібраних відповідно до вимог Угоди та Протоколу, планується провести з 04.04.2022 по 08.04.2022 року.

Відібраним кандидатам буде запропоновано пройти медичне обстеження, надати довідку про відсутність судимості та заповнити заяву на візу.

За більш детальною інформацією щодо умов працевлаштування у будівельну галузь Держави Ізраїль та подання документів звертайтеся до Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості у містах Кілія та Вилкове.