Рішення Кілійської міської ради від 31.07.2020р.№1405-VII/O-41 «Про звернення депутатів Кілійської міської ради Одеської області до Міністерства юстиції, Південного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), Управління нотаріату П

Дата: 18.02.2022 13:04

КІЛІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

31 липня 2020 року                          м. Кілія                                   № 1405-VII/O-41

Про   звернення депутатів Кілійської міської ради Одеської  області до Міністерства юстиції,  Південного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), Управління  нотаріату Південного Міжрегіонального   управління Міністерства юстиції (м.Одеса) щодо вирішення кадрового питання  надання  нотаріальних  послуг   державним нотаріусом на  території  Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області

Керуючись ст.ст.26,46,47  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України  «Про статус депутатів місцевих   рад», з метою  вирішення кадрового питання  надання  нотаріальних  послуг   державним нотаріусом на  території Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області,    враховуючи   висновки   та  рекомендації постійної комісії   міської ради з питань депутатської діяльності та етики, Регламенту міської ради, законності, правопорядку, організації та діяльності закладів і об'єктів гуманітарної сфери, соціального захисту населення від 29.07.2020 року  №40.1.1 , постійної  комісії   міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету і фінансів, встановлена місцевих податків та зборів, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності від 29.07.2020року №43.1.1,    Кілійська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Підтримати   звернення депутатів  Кілійської міської ради Одеської області до Міністерства юстиції,  Південного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), Управління нотаріату Південного Міжрегіонального  управління Міністерства юстиції (м.Одеса) щодо вирішення кадрового питання  надання  нотаріальних  послуг   державним нотаріусом на  території  Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області (додається).

2. Звернутися  до Міністерства юстиції,  Південного Міжрегіонального   управління Міністерства юстиції (м.Одеса), Управління нотаріату Південного Міжрегіонального  управління Міністерства юстиції (м.Одеса)щодо  вирішення кадрового питання  надання  нотаріальних  послуг   державним нотаріусом на  території  Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію    Кілійської міської ради з питань депутатської діяльності та етики, Регламенту міської ради, законності, правопорядку, організації та діяльності закладів і об'єктів гуманітарної сфери, соціального захисту населення.

Міський  голова                                                                                    П.Бойченко

Додаток до рішення

Кілійської міської ради

від 31 липня 2020  року

№ 1405-VII/О-41

Звернення

депутатів Кілійської міської ради Одеської області

На території Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області знаходиться  Кілійська районна державна  нотаріальна контора,  але     посада державного нотаріуса тривалий час  є вакантною. Тимчасово обов’язки з  нотаріального  обслуговування населення Кілійського  району на даний час покладено на Теплодарську міську державну нотаріальну контору.

До часу покладання обов’язків з нотаріального обслуговування населення Кілійського  району    на  Теплодарську міську державну нотаріальну контору зазначені обов’язки виконувалися  Білгород-Дністровською державною нотаріальною конторою, Ізмаїльською державною нотаріальною конторою, Болградською районною державною нотаріальною конторою.

Враховуючи  значну відстань між містами, мешканці територіальної громади  понад чотири роки змушені  долати  не малу відстань  та простояти не одну годину у черзі з метою реалізації свого права  на  отримання нотаріальних послуг, що вимагає великих фінансових, фізичних та часових затрат.

До Кілійської міської ради надходять усні та письмові звернення громадян щодо вирішення  кадрового питання  надання  нотаріальних  послуг   державним нотаріусом на  території  Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області.

Ситуація, що склалася, породжує численні скарги до органів місцевого самоврядування та районних органів виконавчої влади, до компетенції яких це питання, на жаль, не відноситься.

Відповідно до ст.26,38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звертаємося до Вас   з метою захисту прав мешканців нашої територіальної громади на отримання нотаріальних послуг державним нотаріусом.

У зв’язку з вищевикладеним,    просимо   сприяти у вирішенні  кадрового питання     надання  нотаріальних  послуг   державним нотаріусом на  території  Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області.

З повагою,

Депутати Кілійської міської ради Одеської області