В КІЛІЇ ПРОЙШЛА ЦЕРЕМОНІЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 15:15

20 лютого  в Україні щорічно відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Минули роки, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Імена Героїв Небесної Сотні назавжди закарбовані у новітній історії України: імена тих, хто вийшов на Майдан, аби не дати тодішній владі звернути з європейського шляху, імена тих, хто хотів бачити свою країну сильною, успішною та розвинутою. Вони – це ті, хто ламав систему, йшов проти неї та змінював хід історії.

Ці люди – символ самовідданості, відваги та сили духу українського народу. Різні за освітою, професією, віком, поглядами на життя, досвідом, але єдині у своєму європейському виборі.Пам’ять про них ніколи не згасне в наших серцях.

Події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас у прагненні бачити Україну єдиною, соборною і незалежною. Будуючи нову державу, ми не повинні забути, за що загинула Небесна Сотня.

Слава Українському народові!
Вічна слава Героям!
Бережімо Україну! Любові та миру всім нам.