ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО 26.02.22

Дата: 26.02.2022 13:57

Доброго ранку шановні одесити і мешканці Одеської області!

Я Сергій Гриневецький голова Одеської обласної військової адміністрації.

Сьогодні 26 лютого 2022 року. На годиннику дев’ята ранку.

Я розпочинаю чергове засідання оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації. Поруч зі мною мій перший заступник, Одеський міський голова, голова Одеської обласної ради, керівники усіх правоохоронних структур регіону, представники Збройних Сил України.

Вчора у декотрих ЗМІ та телеграм-каналах почали з’являтись повідомлення та коментарі, мовляв «голова Одеської облдержадміністрації покинув Одесу».

Офіційно заявляю – увесь цей час я був і залишаюсь в Одесі! Я на своєму робочому місці – виконує свої обов’язки!

Ситуація у місті та області контрольована!

Звертаюсь з проханням до представників ЗМІ та громадськості – не сійте паніку серед населення, не розповсюджуйте фейкові повідомлення.

У цей складний час для нашої країни необхідно відкинути політичні амбіції і об’єднати зусилля для виходу з кризової ситуації.

По завершенню засідання оперативного штабу я традиційно повідомлю вас, у своєму відео зверненні, про ситуацію в місті та області і повідомлю про офіційно підтверджені випадки атак російських військ на території Одещини.Прошу всіх зберігати спокій і не допускати паніки!

А ми працюємо далі – у штатному режимі.