Увага! До відома жителів села Трудове

Дата: 28.02.2022 21:57

Звернення старости села Олександра Лупанос Александр Лупанос.

Стосовно бомбосховищ. Спеціально збудованого немає, але є велике підвальне приміщення на територї дитячого садка «Буратіно». І сьогодні працівниками дитячого садочка було підготовлене і приведене у порядок. Техпрацівниками сільського старостату було проведене світло. Залишилось занести стільці.

Стосовно сирени. Сирени у нас немає. У разі повітряної тривоги будуть дзвонити церковні дзвони, та буде оповіщення у фейсбукі у групах.

Просимо всіх жителів села зберігати спокій і у разі сповіщення повітряної тривоги церковними дзвонами та іншими сигналами бігти до підвалів або до громадського бомбосховища що на території дитячого садка. При собі мати документи і лише речі першої необхідності!

Стосовно гуманітарної допомоги по можливості хто що може. Пункт прийому працює у робочі дні з 10.00 до 13.00 у приміщенні будинку культури. Списки необхідного будуть публікувать у групі.

Стосовно тероборони села, питання вирішується і буде повідомлено. Слідкуйте за новинами.

Сільський староста Олександр Лупанос — с Александром Лупаносом.